SALAŞ BARINAK BALIK RESTAURANT

Açıklama

Açıklama

salas

Salaş Barınak Balık Restaurant İstanbul’un keşfedilmeyen ve bakir kalan bir köyü olan Rumelifeneri’nde 2000 yılının başlarında hizmete açılmıştır.  
Boğaz’ın Karadeniz’e göz kırptığı bir noktada olan Rumelifeneri Köyü’ne geldiğinizde yolunuzun sonunda Balıkçı Barınağının yanında Barınak Restaurant‘ı bulursunuz.
Aslında İstanbul’un çok uzakmış gibi görünse de hemen yanı başında olan Barınak Balık Restaurant hafta içi ve hafta sonu stresinizi ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir mekan.
Salonun ortasında bulunan şöminenin ateşi ve ahşap dekorun vermiş olduğu sıcaklığı bir de çalışanların güler yüzü ve damak tadı eklenince sizlerde kendi evinizdeymiş hissi ve rahatlığı oluşur.
Temiz, güler yüz, damak tadı ve manzaranın bol olduğu (bir tarafta Karadeniz ve Boğaz, diğer taraf da Asya ile Avrupa) bu mekanda insan kendini çok farklı hisseder…
Rumelifeneri Köyü’nün geçiminin  %90 ı balıkçılık olmasının avantajını, masanıza gelen balığın saatlik hatta dakikalık olmasında hissettiren bir mekan; ayrıca bu salaş görünüşlü balıkçı barınağında başka hiçbir balık restaurantında bulamayacağınızı iddia ettiğimiz lezzet olan balık kavurmasının tadına da varabilirsiniz.  
Ayrıca tatlı çeşitlerini  %100 Doğal Şeker pancarından üretilen ( Torku Konra Şeker ) Kullanarak kendi mutfağımızda özenle hazırlamaktayız. Mekanımızda emziren anneler için özel bir oda ( Emzirme Odası ) ve İbadethane bulunmaktadır.
Yaklaşık 250 araçlık otoparkı olan Barınak Balık Restaurant’ın ana ilkelerinden birisi de insanlara damak tadını güler yüzle sunmak ve ceplerini fazla eskiltmemektir.
Son zamanlarda birçok ünlünün uğrak yeri olan bu sevimli balık restaurantının keşfedilmeye değer bir yer olduğunu önemle belirtiyoruz.
Denizden tabağınıza kadar getiriyoruz..

İletişim

İletişim

Ek Bilgiler

Ek Bilgiler
 • Pazartesi
  08:00-12:00
 • Salı
  08:00-12:00
 • Çarşamba
  08:00-12:00
 • Perşembe
  08:00-12:00
 • Cuma
  08:00-12:00
 • Cumartesi
  Kapalı
 • Pazar
  Kapalı

Lokasyon

SALAŞ BARINAK BALIK RESTAURANT
Yol Tarifi Al

İletişim

SALAŞ BARINAK BALIK RESTAURANT

Etkinlik

SALAŞ BARINAK BALIK RESTAURANT
Etkinlikler Bulunmadı

Puanlar

SALAŞ BARINAK BALIK RESTAURANT

Müşteri Değerlendirmeleri

0

0 Toplam
Gittiğiniz mekanları değerlendirerek diğer takipçilerimize fikir verebilirsiniz. Ne kadar hassas değerlendirmeler yaparsak hep birlikte o kadar güvenilir sonuçlara ulaşabiliriz.
Servis
0.0%
Kalite
0.0%
Lezzet
0.0%
Hijyen
0.0%
Lokasyon
0.0%
Fiyat
0.0%
Veri bulunamadı